21 września:
Grzegorz Kasdepke - Miejska Biblioteka publiczna w Koninie
Grzegorz Kasdepke - Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie
Grzegorz Kasdepke - Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Mieście
Joanna Olech - Miejska Biblioteka Publiczna w Golinie
Joanna Olech – Gminna Biblioteka Publiczna Grodziec
Joanna Olech – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Rychwale
Marcin Pałasz – Gminna Biblioteka Publiczna w Kawęczynie z/s w Kowalach Pańskich
Marcin Pałasz - Gminna Biblioteka Publiczna w Malanowie
Marcin Pałasz - Gminna Biblioteka Publiczna w Przykonie
Joanna Papuzińska – Gminna Biblioteka Publiczna w Kramsku
Joanna Papuzińska – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ślesinie
Michał Rusinek – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie
Michał Rusinek – Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku
Michał Rusinek - Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Mieście
22 września:
Grzegorz Kasdepke - Gminna Biblioteka Publiczna w Brudzewie
Grzegorz Kasdepke - Gminna Biblioteka Publiczna w Przykonie
Grzegorz Kasdepke - Gminna Biblioteka Publiczna we Władysławowie
Barbara Kosmowska – Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie
Barbara Kosmowska - Gminna Biblioteka Publiczna w Kramsku
Barbara Kosmowska - Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie
Joanna Olech - Gminna Biblioteka Publiczna w Kawęczynie z/s w Kowalach Pańskich
Joanna Olech - Gminna Biblioteka Publiczna w Słodkowie
Joanna Olech - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku
Anna Onichimowska – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Sompolnie
Anna Onichimowska – Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzbinku
Marcin Pałasz - Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Mieście
Marcin Pałasz – Biblioteka Publiczna w Wilczynie
Joanna Papuzińska – Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie
Joanna Papuzińska – Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie
Michał Rusinek – Miejska Biblioteka Publiczna w Golinie
Michał Rusinek – Miejska i Gminna Biblioteka w Kleczewie
Michał Rusinek - Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie
23 września:
Barbara Kosmowska – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie
Barbara Kosmowska – Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Mieście
Joanna Olech – Gminna Biblioteka Publiczna w Krzymowie
Anna Onichimowska - Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Rychwale
Marcin Pałasz – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie
Marcin Pałasz - Gminna Biblioteka Publiczna we Władysławowie
Michał Rusinek – Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Mieście